ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

  1. Залиште заявку на сайті або по телефону.
  2. Ми передзвонимо, щоб уточнити деталі, вибрати час і відповісти на питання.
  3. До вас приїдуть клінери і наведуть чистоту.

Щоб привести в порядок, наприклад, вашу дачу, до вас приїдуть відразу кілька клінерів з інвентарем і запасом миючих засобів. Бригадир з’ясує у Вас особливості будинку, поставить завдання команді і простежить за її роботою. Телефонуйте нам за номером +Щоб привести в порядок, наприклад, вашу дачу, до вас приїдуть відразу кілька клинеров з інвентарем і запасом миючих засобів. Бригадир з’ясує у вас особливості будинку, поставить завдання команді і простежить за її роботою. Телефонуйте нам за номером +380 68 515 515 4

Мета, до якої наша компанія поступово йде – надавати свої послуги на тому ж високому рівні і в інших регіонах.

Сміливо залишайте клінера наводити чистоту і вирушайте у справах. Додайте додаткові опції по доставці ключів – клінер приїде, куди скажете, забере у Вас ключі і потім привезе їх назад. До вартості в цьому випадку додасться невелика сума.

Прибирання квартири в місті чи області означає, що бруд в будинку регулярно доводиться вичищати з важкодоступних місць. Приготуйте драбину, і ми протремо доступні вертикальні та горизонтальні поверхні навіть на висоті. Стелі, жалюзі і стіни ми не миємо – в рюкзак клінера не поміститься необхідний для цього інвентар.

Звісно. Щоб ми помили і вікна, і скління, замовляйте «Миття всіх вікон і балкону​». Окремо балконне скління ми не миємо.

Ми вказали вартість мийки всіх вікон або балконів, які є у вас в квартирі. Не важливо, скільки їх у вас – 1, 5, 10 – кінцева вартість не змінна.